Cosmio

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• vénákat erősítő,
  • szagmegkötő,
  • izzadáscsökkentő,
  • rovarűző.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.