Cosmio

Ár:   150 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2015. április 23.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A cseppentőbetétes kupak megkönnyíti a folyadékok pontos adagolását. 18-as folyadéküvegre (Cosmio által forgalmazott barna üveges termékekre, valamint a külön kapható barna és kék folyadéküvegekre) passzol. Alkalmazás: a cseppentőbetét a garanciazáras kupakban van, így az üvegre való feltekeréssel rögzítjük. Az első letekerésnél láthatjuk, hogy a cseppentőbetét az üvegben marad.

Októberi Lány

2015. április 14.

Szeretem! A virágvizek, hígabb olajak üvegeire veszem őket, mert sokkal könnyebb így adagolni őket, akár kutyulásnál, akár tömény felkenésnél jól jön. Azt tapasztaltam (bár nyilván én vagyok kissé kényszeresebb a kelleténél), hogy ezek a fehér, tekerős kupakok a sok (túl)szorosra zárás miatt előbb-utóbb elrepedeznek, ezek cseréjére is alkalmas, mindenestűl ki lehet akkor cserélni az egészet, bár ez lehet, hogy pazarlás, mert ugye lehet náluk szimpla kupakot is kapni... Mindegy, 30Ft/db-ér belefér! Én már nem is vásárolok kb. a boltjukban anélkül, hogy egy ilyen kis csomagot ne vennék, fogyóeszköz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.