Cosmio

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsenike, Módosítva: 2013. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bio, 100%-os tisztaságú.

Származási hely: Bulgária

kfruzsi142

2019. március 8.

Arcápolásra és frissítésre használom. Kiváló termék, pihe-puha lesz utána a bőröm! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

plinka

2018. február 20.

Én is tonikként használom. Házi készítésű, néhány perces "fátyolmaszkhoz" használom reggelente krémezés előtt. Viszont a csepegtetőjét lecseréltem az egyik üres illóolajom csepegtetőjére, hogy gazdaságosabb legyen a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

austenland

2018. február 1.

A bolti teszternek nagyon kellemes, visszafogott illata volt, az enyémnek már elég tömény, szinte mézes. De ez nem von le az értékéből, mert nagyon szépen hidratál, nyugtatja a bőrömet. Még csak két hete használom, ezért nem mondanék végleges véleményt, egyelőre jó barátok vagyunk, bár már a fele elfogyott és nem mondanám, hogy olcsó. De natúr és kedves, és ez mindig jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

cattitude

2017. szeptember 24.

szintén cosmiós levendulavízzel vegyítve használom. csodálatos illata van, nem az a mű rózsás édesség, inkább a szirmok illata érződik szerintem. nyugtatja, hidratálja, puhítja a bőrt. állandó tagja lett az arcápolási rutinomnak, pedig nagy csodát nem tesz, de mégis szuper jó érzés használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

AKiss

2017. augusztus 17.

Csodálatos illat! Arclemosónak kellemes, kíméletes, testpermetnek vagy csak beleszippantani mennyei; szemkörnyékre és hajvégekre nekem nem vált be, de összességében mégis csodás egy dolog ez ***** :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

meggyfagyi

2017. július 20.

Vizes bázisú krém után,arcolaj előtt fújok magamra jó bőven,nem sajnálom,bár drága szerintem. Nem vettem észre hogy nagyon sokat hozzáadna a bőröm állapotához,de a lelkemnek nagyon jót tesz a csodás(de nagyon tömény) rózsa illat,kellemesen megnyugtat este. Picit várok miután magamra fújtam(vettem bele egy szórófejet,nekem így könnyebb a használata),hadd hasson a bőrömön,aztán bemasszírozom az olajjal,és olyan szépen ragyog a bőröm azóta,a szürkés színe,a fakóság eltűnt. A bőrhibák viszont maradtak,arra keresnem kell még valamit,de már sokkal jobb belenézni a tükörbe. Venni fogok még,de most a márka többi virágvizével szemezek,ha elfogy valami mást veszek. 2-3 hónapig elég,de én csak este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

anneshirley

2017. február 25.

Igazából semmi különösebb hatását nem veszem észre, de olyan jól esik néha magamra fújkálnom, hogy időnként elcsábulok és megveszem. Frissít és egy picit hidratál, de kb. ennyi. Ha épp "házi kutyulmányt" gyártok, szeretem alapanyagnak is használni. Hátránya, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

turbolya

2016. július 7.

Fő funkció: kényeztetés. Ha fáradt, ha nyűgös, ha sminklemosás után van, ha krémezés előtt van, ha krémezés után van. Vagy csak úgy. Nyami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

ke14

2015. december 8.

Csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Csodás!

naiva

2015. június 14.

Én is tonik helyett használom, illetve krémek alá, valamint olajjal keverve két fázisú szemfestéklemosónak. Imádom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.