Cosmio

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsenike, Módosítva: 2013. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bio, 100%-os tisztaságú.

Származási hely: Bulgária

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mhajni90

2013. május 23.

Az illata<3 És szuper tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Az illata<3 És szuper tonik.

Edóka22

2013. május 14.

Arclemosás után szoktam az arcomra permetezni tonikként, nagyon gyorsan beszívódik, hidratálja a bőrömet, nagyon szeretem az illatát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Zsenike

2012. december 26.

Tiszta, friss illatú rózsavíz, hajra illatosítóként, arcra tonikként, nyáron frissítő testpermetként vagy ami még eszembe jut. A közel-keleti lányok is ezt ajánlják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.