Cosmio

Ár:   500 Ft, 650 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   250 g, 400 g és 1000 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   500 Ft, 650 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   250 g, 400 g és 1000 g
Kategória:   Egyéb

Hévízi iszap pakolásokhoz (fokozott szarusodással járó bőrbetegségekben, pl. pikkelysömör), ill. szappanadaléknak.

Összetevők: 20% rétláp tőzeg, szerves anyag 13,5% (huminsav 5%), ásványi anyag: 4,5% (kén 2,4%), 80% hévízi termálvíz

whiteA

2016. augusztus 15.

Imádom! Zsíros bőröm van, és sokáig küszködtem is miatta. Az iszap viszont rendbe tette, heti 1x szoktam arcpakolást használni, általában magában iszapot, esetleg 1-2 csepp teafaolajat teszek bele. szépen kiszedi az apró miteszereket is. Árban tökéletes, sokáig elég a 250 grammos kiszerelés. A lemosás néha macerás tud lenni, de megéri a fáradozást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Villango

2016. április 7.

Mindig is imádtam az iszapokat :) így amikor megláttam az üzletben, egyből jött velem haza. Az ára több mint baráti volt, az adag nagy (még a kisebb kiszerelés is).
A régebben használt iszapokhoz hasonló formát vártam, de ez organikusabbnak tűnik :) mármint nem olyan csúszós homogén, hanem olyan iszap-iszap jellegű :)
Én csak arcra kenem, oda is felmelegítve ajánlják.
Száradás és lemosás után nagyon puha a bőröm, szinte érzem ahogy a pórusaim csökkennek tőle.
Megnyomkodtam pár mitasszert az államon, utána rákentem egy adaggal és annyira jóleső hűs érzés volt, száradás után a kis piros gyulladt részt egyből lehúzta, pár órával később már semmi nem látszódott. Pattanásos bőrre biztos nagyon jó hatással van.
Tele van hasznos szerves és szervetlen anyaggal (jód, magnézium, vas, kovamoszatok, mészkő.....), és egyik legfontosabb alkotóeleme a huminsav. A huminsavak meg tudják kötni a különböző szerves toxinokat és nehézfémeket, mint pl. ólom, kadmium, higany. Ezért egész testes tekercseléshez is használják ezt a fajta iszapot. Ha lenne rá lehetőségem mennék minden negyedévben Hévízre. :)
Nem lopom el az infót, inkább belinkelem mire jó a tőzegiszap, most már tutira lesz itthon mindig:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Én csak arcra kenem, oda is felmelegítve ajánlják.

agneskatalin

2016. március 4.

Tág pórusú, miteszeres bőrre kiváló pakolásnak! 10 percre az arcon hagyom, amíg megszárad (bármilyen napszakban, évszakban lehet használni szerintem) és utána látványosan tisztábbak és kisebbek a pórusok. Érdemes azért utána hidratálni a bőrt.
+grátisz: árához képest roppant mennyiséget kapunk kézhez. Én a 400g-os (500 ft !) kiszerelést lassan 10 hónapja nyűvöm, igaz voltak hosszabb kihagyások, de pár csepp vízzel meg lehet akadályozni az iszap kiszáradását, úgyhogy igazán sokáig eláll..az 1000g-os kiszerelés szerintem egy élethosszig is elegendő lehet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Endless

2015. július 29.

Lehet, hogy én bénáztam el valamit a használatakor, de nemcsak hogy kivörösödött a bőröm tőle, de még kiütéses is lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.