Cosmio

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav igen jó vízmegkötő tulajdonsággal rendelkező, az emberi szervezetben is megtalálható anyag.

Erőteljesen hidratálja a bőrfelszínt és ezzel segít a ráncok kialakulásának megelőzésében. A hialuronsav vízzel találkozva gélt képez, mely a bőrt lehelletfinom filmmel vonja be, és ezáltal optikailag feszesebbnek, simábbnak mutatja.

oszibarack

2018. június 11.

Nekem kiuteseket okozott. Eloszor az arcomon vettem eszre, azt hittem, pattanasok. Majd kiprobaltam masik krembe keverve is testapolokent, es mindenhol apro, viszketo kiutesek jelentek meg, kontaktallergia. Ugy, hogy eddig semmire sem volt allergias reakciom. Ez a nagy molekulaju valtozat, nagyon csalodott vagyok, mert a Mayamos hialuronnal semmi problemam nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

i.napcsi

2017. június 13.

Régi nagy kedvenc,mindig van otthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

Régi nagy kedvenc,mindig van otthon!

Villango

2016. május 16.

Én a kismolekulájú változatát használom, a Forint utcai üzlet kedves eladó lányai elmagyarázták hogy azzal jobban járok. :)
Saját szérumot csináltam Cosmio-s cuccokkal vitaminokkal, nagyon elégedett vagyok velük. :)
Problémás a bőröm, előfordulnak rajtam néha kisebb pattik, miteszerek, ezek a Cosmio-s vitaminok és nedvességmegkötők gyorsan gyógyitanak, a foltok gyorsan eltűnnek, a bőröm nagyon puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

d-i_n-a

2015. április 8.

Igaz, hatalmas nagy ráncaim még nincsenek, de még is szeretnék odafigyelni rá időben..ugyanis a "haragosráncom" már készülőben van..viszont ilyen öregedésgátló krémek használatát még korainak gondoltam..illetőleg a bőröm miatt elég kevés krém van amit tolerál...konkrétan mindenre allergiás vagyok :D
A ránctalanító krémek főleg amik hialuront tartalmaznak valami, hihetetlen csillagászati áron vannak...Na gondoltam én mivel én csak a hialuronsav miatt vennék egy terméket, mi lenne ha magát az összetevőt venném meg és tenném, az olyan krémembe amit tudom, hogy használhatok..így is tettem :)
Shea Vajamba szépen belekevertem E vitamin és Niacinamid társával együtt és kenegetem is bőszen a kis ráncomat..és a szemkörnyékemet...Várom a csodát! :)
Ennyi pénzért szerintem bőven megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Ennyi pénzért szerintem bőven megéri.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate