Cosmio

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. január 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio homoktövishús-olaj. A homoktövis növény (Hippophae rhamnoides) terméshúsából készült CO2-kivonat, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból. Antioxidáns, gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, hámosító, bőrnyugtató, irritációt gátló, barrier-erősítő, regeneráló, anti-aging hatású.

Makk Zsuzsó

2017. december 9.

Biztosan nagyon szuper antioxidáns, csak az a probléma, hogy már egy cseppje is sötét narancssárgára színezi a krémet (ha boosternek használjuk). Önmagában nem lehet használni, mert totál besárgítja a bőrt. Ezért csak óvatosan! Nem meglódítani az üveget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.