Cosmio

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. január 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio homoktövishús-olaj. A homoktövis növény (Hippophae rhamnoides) terméshúsából készült CO2-kivonat, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból. Antioxidáns, gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, hámosító, bőrnyugtató, irritációt gátló, barrier-erősítő, regeneráló, anti-aging hatású.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Októberi Lány

2021. június 13.

(Upsz, az imént megjegyzést írtam vélemény helyett. Bemásolom.)
A sebgyógyító hatás miatt vettem meg, pattanások után visszamaradt szörnyűségekre. Sajnos erre a célra nem tudom használni mert nagyon folyós, nem igazán beszívódó olaj, töményen kenni ennél fogva nem lehet. Neogranormonnal vegyítve próbálgattam, de nem hozott különösebben felgyorsult javulást.
Színe égő narancs, szinte világít, így csak otthoni kezelésre lehet használni, krémbe keverve is megmarad ez a nagyon erős szín. Illata engem a tutti-frutti szagú energiaitalokra emlékeztet, kissé émelyítő, viszont legalább nem olyan, mint teafás “gyógyszag”, vagy a neem olaj elviselhetetlen bűze.
Ára húzós, a kis mennyiség viszont óvatosan adagolva sokáig tarthat. Az óvatosság tényleg nem árt, mert nagyon tud folyni, a kupak visszacsavarásakor is minden olyan lesz, papírzsepivel törölgetem a kis üvegcsét, ami csupa narancs folt lesz.
Mivel én nem tudom a célra felhasználni, amire szántam, plusz túl sok eredményt sem értem el vele kevert formában, ezért legyen 3 csillag, de azért azt meg kell említeni, hogy a minőséggel és az előállítás körülményeivel kapcsolatban semmilyen kétségem nem merült fel, a cosmios cuccok első osztályú, megbízható termékek, de ez épp nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

(Upsz, az imént megjegyzést írtam vélemény helyett. Bemásolom.)

Makk Zsuzsó

2017. december 9.

Biztosan nagyon szuper antioxidáns, csak az a probléma, hogy már egy cseppje is sötét narancssárgára színezi a krémet (ha boosternek használjuk). Önmagában nem lehet használni, mert totál besárgítja a bőrt. Ezért csak óvatosan! Nem meglódítani az üveget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.