Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 21.

Kategória:   Egyéb

A Cosmio 100%-os tisztaságú, kizárólag a növényből kinyert, hígítatlan, módosítás nélküli illóolajai magas minőségű, bevizsgált kozmetikai alapanyagok.

Hatásai: Külsőleg hígítva: baktériumölő, dezodoráló, tonizáló, faggyúmirigy szabályozó, összehúzó, sejtképző, gyulladáscsökkentő, hajfényesítő.
Belélegezve szorongásoldó, nyugtató, érzékiséget felszínre hozó (afrodiziákus) hatású.

Felhasználási terület: zsíros, pattanásos bőrre, érett, száraz bőr ápolására, bőrnyugtató, hámosító kenőcsökbe, hajöblítőként.

Kiszerelés: 10 ml

Laurka

2015. június 11.

Szeretem az illatát, bár én rózsásabbra számítottam. Jelenleg csak hajra használom és imádom!!! Eddig hajmosás után almaecetes öblítést használtam, de attól büdös és kicsit szálkás lett a hajam. Most viszont meg van a megoldás. :) Pár cseppet hígítottam vízzel és samponozás, balzsamozás után 5 percig hagytam a hajamon. Sokkal fényesebb lett a hajam, mint az almaecettől, ráadásul nincs szag és szálkás hajvégek. Nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Ponyshop

2015. február 13.

Imádom az illatát! Egy Rituals méregdrága testradír illatába szerettem bele, aminek a fő összetevője az indiai rózsafa volt, ezért rendeltem meg végül. Ez az illat egyébként meglepően emlékeztet a levendulára, mégis van benne némi rózsás beütés, semmiképp nem a klasszikus virágoskert illatra kell gondolni.
Egyetlen bajom ezzel a termékkel, hogy a szavatossági ideje kb 8 hónap, ennyi idő alatt biztos nem fogom mindet elhasználni. :( Remélem sötét helyen tárolva azért tovább is bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.