Cosmio

Ár:   860 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 14.

Kategória:   Testápolás

A körömvirágolaj a kerti körömvirág (Calendula officinalis) növényi olajban történő kivonatolásával jön létre. (Nem magjainak sajtolásával, mint ahogy azt széles körben helytelenül tudni vélik). A körömvirágolaj tulajdonképpen egy olajos növényi kivonat, melyet mind önmagában, mind a krémekbe keverve hatóanyagként alkalmazhatunk. A mi körömvirágolajunkat szójaolajban kivonatolták és antioxidáns hatású E vitamint adtak hozzá. A körömvirág gyulladáscsökkentő, sebgyógyító hatása miatt ezt az olajat elsősorban kézkrémekbe, popsikenőcsökbe, sebgyógyító és hámosító készítményekbe ajánljuk.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

plinka

2018. április 5.

Ezt használom arcmasszírozásra mostanság. Nekem ez nem okoz pattanásokat, holott aknéra hajlamos a bőröm, de lehet, hogy ez egyéni érzékenységen múlik. Képes kisimítani a homlokráncokat rendszeres használat esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

i.napcsi

2017. február 24.

Nagy kedvenc és sokoldalú anyag,szépít,gyógyit,hegesít a benne lévő napraforgóolaj pedig táplál és hidratál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Makk Zsuzsó

2017. január 15.

Testápolót szoktam vele felturbózni télen, jól ápolója az ekcémás bőröm. Arcra is próbáltam egyszer töményen, de elég pattanásos lettem tőle. Bár lehet, hogy pár csepp nem ártott volna arckrémhez hozzákeverve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

Októberi Lány

2015. április 14.

Szeretem én is nagyon, bár el tudnám képzelni más alapolajjal is (jojoba lenne az über-király!:)), de kb. a leghatékonyabb cucc kirepedezett, sebes orra (nátha+PZS+szeles/fagyos idő...). Sárgás színe bőrbe masszírozva eltűnik. Nehezen szívódik be nekem, de otthonra, este kenegetni tökéletes. Szájra is szeretem, ott kvázi nem baj, ha emberek közé megyek is, mert szájfénynek tűnik. Pakolásba is tettem már, ideális téli szélfútta arcra készültekhez főleg.
A napraforgó olaj alapot "aktív" gyulladt patira nem érdemes kenni szerintem, viszont a kis sebet utána talán kissé gyorsabban, hatékonyabban gyógyítja.
Illata semleges, ára elfogadható, bár én kb. a negyedét használtam csak el az 50 ml-s kiszerelésnek mire megromlott (le is járt épp a szavija), nem bánnám, ha kisebb kiszerelésben is árulnák... Cseppentő betétes kupakot is lehet a boltban kapni, én azzal használom, lévén, hogy egy viszonylag híg állagú olaj.
Szóval egy gyenge ötös, csak mert tényleg kizárólag ezzel tudom pikk-pakk rendbe hozni a kisebesedett orromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Aisha

2013. augusztus 4.

NAgyon jo minoseg, akar hazi krem alapanyagakent, akar magaban, imadom. Nagyon jo irritalt borre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil