Cosmio

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. február 20.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kozmetikai alapanyag. Peszticidmentes, BHT mentes lanolin, azaz gyapjúzsír.

Segíti a sebgyógyulást, véd a környezeti hatások ellen.

Kiszerelés: 50 g

i.napcsi

2017. február 24.

A leges legjobb a szájra használni önmagában mint ajakápolót,hosszan tart a hatása és nem tünik el nyomtalanul,vagy kézrémekhez ahol enyhet viztaszító hatása is van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Massiva1

2016. szeptember 22.

Nagyon szeretem!
Császáros kismama vagyok , ezt a terméket használom a bimbóm védelmére, a sebemre, illetve nagyon száraz a bőröm emiatt a lábszáramra, kezemre is . Én nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Nagyon szeretem!

ava

2014. február 19.

Olvastam a lanolin(gyapjúzsír) jótékony hatásáról.Sok krémben,tisztálkodószerben látom feltüntetve,így tisztán használni igazán hatásos száraz repedezett körömágyra,sarokra,könyökre,ajakra,kézre.Karamelles állagú,nagyon kevés kell belőle,zsíros foltot hagy,ha kézápolóként használjuk pár percig ne fogjunk semmihez vagy éjszakára pamut kesztyű ajánlott.Már egy alkalom után is segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

Hidratálók: Lanolin