Cosmio

Ár:   1100-2300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlankaGroom, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   1100-2300 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os tisztaságú levendulavíz, a valódi levendula (lavandula angustifolia) virágaiból vízgőz desztillációval kinyerve, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból, magyarországi termőterületről.

ponilopopolopo

2019. március 25.

1 egész flakont fújtam el az arcomra, bő egy hónap alatt, eltüntette az aknéimat, pedig csúnyák voltak. újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

cattitude

2017. szeptember 24.

rózsavízzel vegyítve használom (fele-fele arányban) reggelente arcmosás után, napközben, ha úgy érzem, hogy ráfér a nedvesség az arcbőrömre, illetve este hidratáló tonikként. az illata nekem elég fura volt eleinte, kifejezetten paradicsomszagúnak éreztem először, de most már ez elhalványult. puhít, nyugtat, hidratál és olcsóbb, mint a Lush hasonló tonikja, ráadásul parabénmentes. kifejezett csodát nekem nem tesz a bőrömmel, de nem is ezért vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

naiva

2015. június 14.

Szuper kellemes az illata, a rózsavízzel felváltva szoktam használni. Általában tonik helyett, de pl krémezés előtt is pár fújás az arcra nagyban megkönnyítia a krém eloszlatását. Mivel kellemes, nyugtató illata van, így olajjal fele-fele arányban keverve kétfázisú, összerázós szemfestéklemosót is szoktam készíteni belőle, ami egyben ápolja is a szem környékét. Nálam abszolút 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Goldapple

2015. április 13.

A levendula sokféle változatát akkor használom, amikor kissé nyugtalan vagyok. Ezt a vizet csak azért vettem, mert kellett egy stresszesebb időszakban, és én soha nem használok nyugtatót, meg ilyeneket. Az arcomat permeteztem vele és tényleg rendkívül hatásos volt. Nyugtatót hatását tehát megtapasztaltam, bár igaz, kicsit el is álmosodtam tőle. Az illatát is szeretem, mert nekem a levendulaillat egyet jelent a tisztaság illatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Októberi Lány

2014. szeptember 6.

Kicsit durvább levendulaillatra számítottam, mint amilyennel ez rendelkezik, de nekem ez felüdülés, amilyen jó hatása van ennek a növénynek, annyira rá tudok unni az illatára... Többféle Cosmio-s virágvizet használtam már, ez a középmezőnyben van nálam, hatás és ár tekintetében, mert a legolcsóbb (de szintén elég klassz) hidrolátumok (Cosmio) 800 forintosak míg ez 1100,-/100 ml. (Hozzáteszem, ennek az INCI-jében nincs tartósítószer, szóval ez is lehet az oka.) Hatásától többet vártam, jó-jó, de kicsit több "gyógyító" erőre számítottam. Tonikként használom, vettem hozzá cseppentő betétet is, 150,-/5 db. Szárítani nem szárít, de azért egy jó hidratálás igencsak elfér mellé.
Na szóval azért nem rossz kis termék ez, érzékeny bőrre, gyulladt bőrre, bármilyen bőrre. Csakhát nem csodaszer, nekem legalábbis. Úgyhogy egy erős négyest kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Macsek23

2014. március 10.

Szeretem, szerencsére nincs az a nagyon levendula illata. Tonik helyett is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 10.