Cosmio

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Testápolás

Kiváló minőségű, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó, hidegen sajtolt ligetszépe olaj. Különleges, gamma-linolensavat tartalmazó zsírsavösszetételénél fogva ez az olaj a kozmetikai készítményekben főként a száraz, hámló, gyulladt bőr ápolására alkalmas, valamint igen hatékony ekcéma, neurodermitisz és pikkelysömör kezelésére is. Jó hatásait pattanásos bőr esetén is tapasztalták. Fáradt, érett bőrnek is kiváló táplálást biztosít, elsősorban vadrózsaolajjal kombinálva.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

i.napcsi

2017. február 24.

Nagyon szeretem minden krémeben benne van,a legjobb hidratáló,tápláló és védő olaj,ekcémásoknak alap!
Ide is leírom még egyszer,aki olajat akar önmagában használni mindig valami nedvességgel együtt tegye .nedves arcra,nedves kézzel masszirozni,vagy elötte ,közben valami virágvizzel,termálvizzel!Ha csak szárazon kenegeted akkor egy idő után száraz lesz a bőröd nem hidratált de ez minden olajra,olajos szérumra érvényes!Ne higgyétek hogy az olajok,zsírok kízárólag mumusok amik szétzsirozzák az arcot és pattanásokat csinálnak,ez nem igaz,tudni kell hogyan használni,mivel kell kombinálni börtipusnak megfelelően,egyetlen egy olaj hosszutávon nem igazán szokott beválni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Makk Zsuzsó

2016. május 14.

A ligetszépe nagyon jó ekcémásoknak, ezért én főleg télen bele szoktam keverni a testápolómba (Babylove ultra sensitive). Úgy tapasztaltam, hogy jót tesz. Kevésbé engedi elhatalmasodni a viszkető, hámló foltokat. Arckrémbe is lehetne, bár még nem próbáltam. Csak az a gond, hogy elég hamar avasodik, ezért nem érdemes egyszerre nagy kiszerelést venni, ha tudjuk, h nem fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

BBogi95

2016. április 27.

UPDATE: Sajnos le kell pontozzam, hosszabb távon nem vált be. Egy idő után a száraz foltok és a kis piros pöttyök ugyan úgy megjelentek, úgyhogy az állapot normalizálásához váltanom kellett.

Nekem még soha, semmitől nem lett olyan szép az arcom, mint a ligetszépe olajtól, pedig már rengeteg különféle kencével és módszerrel próbálkoztam már. 50 ml-es kiszerelésben vettem belőle, hogy néha-néha majd bekenem vele az arcom. A bőrömnek viszont egyszerűen annyira bejött, hogy úgy döntöttem, ezt fogom napi arcápolásra használni. Éjszakára és nappalra is szuperül működik. Más olajoknál (argán, kókusz, illetve shea vaj) mindig az volt a probléma, hogy viszonylag jól hidratált,de nehezen szívódott be, kicsit olajos maradt a bőröm használat után, és ha pár napig rendszeresen használni próbáltam, pattanásaim jöttek elő. A ligetszépénél semmi ilyesmi. Valamint, a kb. havonta visszatérő ekcémámnak most már se híre, se hamva az arcomon! Nincsenek száraz foltok, se pirosság, se viszketés... ezt eddig egyetlen csoda-hidratálókrém, se semmilyen más növényi olaj vagy vaj sem tudta elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil