Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Testápolás

Kiváló minőségű, hidegen sajtolt növényi olaj. A mandulaolaj nagyon sokoldalúan alkalmazható, jól tolerálható alapolaj. Minden bőrtípusra alkalmazható, de elsősorban a száraz és az érzékeny bőr kedveli, babakozmetikumokban is biztonsággal használható. Kedvelt masszázsolaj is, decens illata miatt jó hordozója illóolajaknak is.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

sztikke

2020. június 2.

Mivel az érzékeny bőröm nem bírná önmagában, ezért hogy ne pattogjak ki, arclemosó helyett használom időnként, ha száraz a bőröm. Vizes bőrbe bemasszírozom, majd meleg vizes törölközővel leszedem, és végül rózsavízzel áttörlöm az arcomat. Így hidratál is, de nem pattogzik ki tőle az arcom. Testápolóhoz adva viszont nagyon jó, hajra még nem próbáltam, max pakolásként vagy kondícionálóhoz adva tudom elképzelni, hogy ne tapassza össze a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Endless

2017. március 22.

Úristen de imádom! Mèg szinte most rendeltem, de már látszik a változás amit tesz. A piros bőrt nyugtatja, a pórusokat összehúzza, szemvillanás alatt felszívódik ès semmifèle olajos èrzetet nem hagy csak a selymesen puha bőrt. A számra is nagyszerű, az illata is kellemes. Hajmosás után teszek belőle egy leheletnyit a hajamra, meg lefekvèskor ez a hidratálóm az arcomra. Legkedvencebb olaj!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Zafado

2017. január 3.

Tuti kis olaj, az állagán és az illatán is érezni, hogy abszolút természetes, semmi mű, semmi extra nincs benne, csak a tiszta olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

petoandika

2016. február 7.

Más mandula olajjal még nem volt dolgom, szóval összehasonlítási alapom nincsen.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, arcápolásra, szem környékre használom.
Csak ajánlani tudom mindenkinek a márkát és a terméket is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, arcápolásra, szem környékre használom.
Csak ajánlani tudom mindenkinek a márkát és a terméket is. :)

Skye

2013. augusztus 19.

Az illata nagyon finom, nagyon mandula. Mármint tényleg érezhető, ellentétben pl. a Tulasi mandulaolajjal, ami olcsóbb ugyan, de nincs ilyen természetes illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil