Cosmio

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kiválóan alkalmas bőrradírozó termékekbe (pl. arclemosó, arcradír, tusfürdő, peelingszappan). Használatával fokozható a bőr vérkeringése, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Nem olvad el víztartalmú készítményekben, mint a só. Éppen megfelelő szemcseméretű a kíméletes radírozó hatáshoz, nem sérti fel a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

turbolya

2016. május 3.

Hosszú idő óta ez a leginkább ámulatba ejtő találmány a fürdőszobámban. Hangyányit macerásabb persze vele radírozni, mintha készen kinyomnánk egy flakonból, és az elején mellélőttem mind az arcra, mind a testre való mennyiséggel (érdemes figyelembe venni, hogy kicsit meg is duzzad nedves közegbe keverve), kevés kell belőle, no meg persze kissé mancos lesz a zuhanyzó, de elképesztően sima felületű, puha lesz tőle a bőr, úgy, hogy egyáltalán nem szárítja ki. Gyors felhasználás testre: közvetlenül sűrű szivacsra szórva (http://kremmania.hu/kremek/calypso-natural-scrub). És az ajak leradírozására is tökéletes, egyszerűen a nedves ujjat belemártva. Nagyon klassz, tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

naiva

2015. június 14.

Abszolút újravevős, én is nagyon szeretem, hogy alaposan, mégis kíméletesen radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Flami

2014. november 17.

Szeretem a Cosmio termékeit. Ez az őrlemény is igazán remek. Arcra is, testre is használom, arclemosóba, néha gyengébb bőrradírba, illetve tusfürdőbe keverve. Szuper jól leradírozza a bőrt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 17.

svivko

2014. augusztus 27.

Egy újabb Cosmio-s musthave termék.
Ahhoz, hogy elkészíthessük saját bőrradírunkat ezzel nem kell 4-5 érdekes nevű összetevőt, gáztűzhelyet, furi edényeket elővennünk, csak belekeverjük a jól bevált folyékony ápoló/tisztító termékünkbe, és kész! (De még mindig érezhetjük úgy magunkat, mint aki feltalálta a spanyol viaszt.
Apró szemcséjű (a homoknál nagyobb, kristálycukornál kisebb) barna darálmány, mely tökéletesen alkalmas a kedvenc tusfürdőnkbe keverve, arctejbe, vagy arclemosó gélbe keverve, gyengéden, de hatékonyan hámlaszt, s közben - tapasztalataim szerint remekül hidratál!
Fürdés után puha, hidratált végtagokkal szállok ki a kádból, egyáltalán nem igényel utána testápolót a bőr.
Én a nyáron például ezt vittem a nyaralásra is, pici tasak, elfér bárhol, és nem kell külön peeling termékeket vinni! Csomagolása nem szakad, jól zár. Praktikus.
Ráadásul olcsó, 20g 350 Ft, ez kb 5 egész testes radírozásnak megfelelő adag. De én nem spórolok, kb 2 kávéskanálnyit használok alkalomként. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Egy újabb Cosmio-s musthave termék.

Októberi Lány

2014. február 18.

Valamilyen sűrűbb közegbe kell keverni, én élesztős-joghurtos-mézes keverékkel próbáltam ki, de lehet simán csak mézbe, vagy valamilyen krémbe, agyagba, stb. is tenni. Tényleg finomak a szemcséi, a hiperérzékeny bőrömet sem bántotta, kifejezetten jól radíroz mégis. A 20 grammos kiszerelés 320,- volt, és ahogy nézem, 8-10 alkalomra simán elég lesz. (Egy használathoz nem kell belőle 1 kiskanálnál több, sőt.) Jó kis termék, igazán megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.