Cosmio

Ár:   200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Egyéb

100%-os tisztaságú, gyógyszerkönyvi minőségű, természetes, fehérítetlen méhviasz. A könnyebb adagolhatóság érdekében pasztillaformában. A méhviaszt a kozmetikumokban konzisztencianövelőként 0,5-1%-ban alkalmazzuk. Ezen kívül elengedhetetlen összetevője a hűtőkenőcsöknek és az ajakápolóknak.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

tara95

2017. május 11.

Én shea és kókuszolajjal kutyultam ki egy ajakbalzsamot ami olyan kemény lett, hogy csak állt a polcomon. Aztán jött a szikra, hogy hát ez tök praktikus, a köröm ezt szereti. Azóta ezt használom, pikk-pakk kis csíkot húzok a körmeimre, majd ujjbeggyel belemasszírozom. Szépen becupákolja és a száraz körömágybőröm is kezd helyrejönni. Tök jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

ke14

2015. december 8.

A pasztilla forma miatt nagyon könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

A pasztilla forma miatt nagyon könnyű vele dolgozni.

Pöti

2014. március 29.

Nagyon cuki ez a méhviasz pasztilla. Masszázstömbbe tettem, jól együttműködik a kakaóvajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

manulka

2014. február 5.

Olivaolajjal és kókuszolajjal keverve használtam mindenfélére, kézbalzsam, ajakbalzsam, és amire nagyon bejött: futás előtt a lábujjak közé kenve vízhólyag elleni balzsamnak:) nagyon szeretem illatát. Jó, hogy lehet ilyen pici kiszerelésben kapni, és itt könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

neoda

2014. január 18.

A méhviaszt nagyon sok helyen lehet kapni, de a cosmio adja majdnem a legolcsóbban. Szuper dolog a méhviasz, nagyon jó kis házi kencék készíthetők vele, jól összetartja az alapanyagokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 18.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax