Cosmio

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Testápolás

Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagból, sajtolással gyárban előállított, dezodorált (vízgőzzel szagtalanított) shea vaj, melyet elsősorban szappanokhoz ajánlunk, azonban tisztasága használatát kozmetikumokban is lehetővé teszi. Így, ha egy kozmetikumban fontosabb a világos szín és a decens illat, mint a beltartalmi értékek, akkor bátran használjuk. Szilárd állagú.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

naiva

2015. június 14.

Én nem rajongok a shea "füstös" illatáért, így általában ezt a dezodorált változatot veszem és Pötihez hasonlóan én sem vettem észre, hogy kevésbé ápolna. Az ára pedig egyenesen verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Pöti

2014. március 29.

Masszázstömbhöz, illetve fürdőbombához tettem belőle. Nincs az az igazi shea vaj szaga, nem vettem észre, hogy kevésbé ápolna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)