Cosmio

Ár:   830 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aisha, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A növényi olajak elszappanosíthatatlan összetevői közé tartozó, oliva bogyóból kinyert lipid.

Természetes bőrrokon anyag; a bőr hidrolipid filmjének fontos összetevője a szkvalen. Az érzékeny bőrűek számára is biztonsággal használható. Kedvezően befolyásolja egy emulzió tulajdonságait, mert gyorsan terül, csökkenti a zsíros utóérzetet a bőrön, puhává, selymessé varázsolja a bőrfelszínt.

Adagolás: max. 20%

anneshirley

2018. szeptember 11.

Nem hiszem, hogy lenne bármilyen hű de extra antioxidáns, hegkezelő, csöffedtből babaarcot varázsoló stb. hatása, de nagyon szeretem használni. Más olajokhoz vagy hidratálókrémbe keverem esténként, illetve magában néha sminklemosásra vetem be. Hajvégekre is szuper. Olajhoz képest az állaga kifejezetten könnyed, illata/szaga alig van. Jól hidratál, enyhíti a vízhiányt, de anélkül, hogy a pórusaimat eltömítené.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

i.napcsi

2017. június 13.

Nagyon szeretem és nagyon jó minőség,az olajokhoz képest,könnyedebb,folyékonyabb,szintelen és gyorsan fekszívódik,nagyon finom lesz tőle a bőr!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

WorkingClassGirl

2016. december 3.

Nos, igen, a lipid nagyjából zsírt jelent :D szóval nem valami vizes állagot kell tőle várni.
Nekem igazából cosmiós szkvalánom van, de gondolom nagyjából ugyanaz a kettő.
Eleinte jojoba olajba kevertem, de kipróbáltam magában, krémbe keverve és szerintem sokkal jobb így! Egészen jól be tud szívódni, nem hagy különösebb olajos érzetett, puha, egészséges megjelenésű a bőr, és határozottan kevésbé zsírosodik. Persze nem kell hatalmas mennyiséget felkenni, akkot gondolom ez is olajos érzetet ad. Nekem sokkal jobban tetszik a jojoba olajnál, más olajat magában pedig nem nagyon használtam még arcra, szóval kicsi az összehasonlítási alapom, de ez nagyon tetszik, megéri az árát, egyenlőre a kedvencem a kipróbált cosmiós cuccok közül.
Egyébként tapintatra az állaga nem annyira olajos, inkább állati zsírra hajaz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Nekem igazából cosmiós szkvalánom van, de gondolom nagyjából ugyanaz a kettő.

grizus

2015. november 22.

Akármi is az a lipid, nem egy szérumszerű anyag, hanem egy olajos cucc. Ez nem baj, csak nem ilyenre számítottam. A hatása egész jó, selymessé teszi a bőrt, nem nehezíti el. Krémbe keverve vagy külön, mint arcolajat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Antioxidánsok: Squalene