Cosmio

Ár:   950 Ft és 2150 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Ár:   950 Ft és 2150 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Kategória:   Testápolás

Kiváló minőségű, hidegen sajtolt, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó növényi olaj. A szőlő magjából az egyik legértékesebb olaj préselhető ki. Mivel a szőlőmagok csak 6-20%-ban tartalmaznak olajat, valamint hidegsajtolással ennek a mennyiségnek is csak a fele nyerhető ki, ezért a hidegen sajtolt szőlőmagolaj egyike a legdrágább olajoknak. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó termék pedig a luxusolajok közé tartozik. Könnyű, nem filmképző olaj, gyorsan beszívódik a bőrbe. Antioxidáns, sejtfalvédő hatása miatt a leggyakoribb „anti aging”, bőröregedésgátló olaj, az érett bőr és a szemkörnyék kitűnő ápolószere. A hidegen sajtolt szőlőmag olaj zöld színű, és borra emlékeztető illata van.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil