Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Egyéb

Üvegtégely ezüst színű, mintás fémtetővel.  15 és 30 ml-es űrtartalmú, a minta közepén nap vagy hold motívummal - nappali vagy éjszakai készítményeknek.

Októberi Lány

2014. április 9.

"Ez nagyon szép, de mi értelme van ezt értékelni?" Kérdeztem én egy hónappal ezelőtt, és meg is van a válaszom:
A "sima" tetejű, de amúgy ugyanilyen üvegtégelyben a múltkor sajnos már csak otthon vettem észre, hogy valami "penész" szerűség van az egyik "szegletében". (Vagy mintha belehamuztak volna.) Gondoltam, ragasztó, ami a tetejéről hullott le, és kicsit megszürkült, (a belsejébe van beragasztva az a "lapocska", ami az instant kávés kupakokban is szokott lenni). Hát nem, mert még az aceton se tudta leoldani róla !?! Szóval annak, aki személyesen vásárol ilyen tégelyeket, ajánlom, nézze meg őket alaposan, mielőtt megvenné!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.