Cosrx

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a HelloSkin-n 1900-ért megnézem

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: Henrietta10, Módosítva: 2022. február 15.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   24 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: HelloSkin, 1900

2022-ben megújult változat!

Pattanások eltávolítása, bőrpír és gyulladás csökkentése, pattanások helyének szebb, gyorsabb gyógyulása: ezekben számíthatsz a COSRX Pattanás eltávolító tapaszra. Főbb összetevői közt helyet kapott két igazi pattanás elleni aduász is, az antibakteriális hatású és nyugtató teafaolaj, illetve a hámlasztó, bőrmegújító hatásairól ismert szalicilsav. A tapaszok egyik legszuperebb tulajdonsága, hogy a bőrt nem szárítják, sőt: hidratáló alkotóelemeiknek köszönhetően, segítenek a megfelelő nedvességtartalom fenntartásában.

A hidratáltság hozzájárul a pattanások helyének egyenletes gyógyulásához. A csomagban összesen 24 db, különböző méretekkel rendelkező tapasz található. Működési elvük szerint a tapaszok egészében lefedik az adott bőrterületet, felszívják a felesleges faggyút, ezzel elfojtva a pattanások növekedését. Antibakteriális, gyulladáscsökkentő és hidratáló összetevőik pedig segítenek a pattanások helyének gyors gyógyulásában.

Milyen bőrtípusra ajánljuk: Minden bőrtípus ápolására alkalmas, különösen zsíros és pattanásos bőrre.

Ár: 1900 , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta 630-915,-/fox 1199,-
Ár: 1300 , Eladó: Dakina

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hogolyo91

2022. május 8.

Sajnos ez az első K-beauty termék, ami nagyon nem jött be... pontosítva rengeteget ártott :(
A mellkasomon van egy piros pattanás, ami règóta nem akart változni semmilyen kence hatására sem, fehér sem lett... és akkor próbáltam ki ezt a tapaszt.
Amikor fent volt időközben kifehéredett, semmi extrát nem láttam/éreztem, viszont miután levettem, jöttem rá, hogy hihetetlenül irritálta a bőröm (ebből érezni semmit sem éreztem), teljesen kipirosodott a tapasz helyén, szóval most már a változatlan pattanás mellett sokkal nagyobb probléma lett a piros, irritált bőr (amiből amúgy semmit sem érzek, de nagyon csúnya). Ha esetleg valakinek lenne ötlete, hogy hogyan szabadulhatnék meg a kipirosodástól, azt megköszönöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Lilko95

2022. április 22.

Jó kis cucc, én rajta szoktam hagyni napközben is, mert végülis alig látszik, és így véletlen sem tudok hozzányúlni a pattanáshoz. Nem tudom miért használ, a hatóanyagok miatt vagy csak védi a szennyeződéstől és a piszkálástól a pattanást, de használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Dodohemmings

2022. április 20.

IMÁDOM
1 éjszaka alatt teljesen leviszi a gyulladt pattanást-persze minimális nyoma marad azért 1-2 napig
de nekem nagyon bevált, és imádom hogy ennyire átlátszó, akár utcára is felraknám néhány rohanósabb napomon.
Plusz pont, hogy ennyi féle méret van benne
csak kár, hogy ilyen drága :( de azért újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

IMÁDOM
Plusz pont, hogy ennyi féle méret van benne
csak kár, hogy ilyen drága :( de azért újravevős

BiankaJ17

2022. március 21.

Én nekem le kell húznom!
A pirosságon kívül mást nem csinált és mivel mindenki csak jókat mondott róla, ezért sokat vártam tőle! Mindenesetre elhasználtam, mert negatívumot nem okozott, pusztán csak nem azt eredményezte, amit vártam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 21.

Én nekem le kell húznom!

ilditoth

2022. március 20.

Csatlakozom: csodaszer :)
Tök véletlenül bukkantam rá, Wishtrendes hírlevélből, amit sose szoktam megnézni... mekkora szerencse, hogy ezt mégis!
Sajnos szét szoktam szadizni a pattanásaimat, napokig nyomkodom a semmit, így aztán tele az arcom sebekkel, a nyomkodás után maradt foltokkal és hegekkel. Egy ilyen tapasz másnapra lehúzta a dudort, a következő napon pedig még tovább csökkentette a gyulladást. Erre még az Ebrymicin sem volt képes, és hát az elég erős anibiotikum, nem is kenhetem folyamatosan.
Az ára miatt tényleg csak a nagy rondaságokra használom, a kisebbekre/ gyógyultabbakra a ClearSkin tapaszát teszem.
Ha ismertem volna ezt a terméket, pár folttal kevesebb lenne az arcomon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 20.

Csatlakozom: csodaszer :)
Ha ismertem volna ezt a terméket, pár folttal kevesebb lenne az arcomon...

Monimania26

2022. március 12.

Ezt én csodaszernek hívom. Amint látom hogy kijön egy pattanás, fel is teszem rá. Szépségszalonban dolgozom így senki sem néz bolondnak ha ezzel a fejemen rohangálok, viszont nekem nagyon szépen helyrerakja. Nagyon jól felszínre hozza a pattanást, és olyan mintha szép lassan "kinyomná", de úgy hogy utána ne legyen kinyomott hatása. Nehéz elmagyarázni, szerintem ezt mindenkinek ki kellene próbálnia. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Maya92

2022. március 10.

Nem rossz termék, de jóval többet vártam tőle .
Jelentős javulás sajnos nem igazán történt, sok esetben egyáltalán nem csinált semmit a pattanásokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 10.

Nem rossz termék, de jóval többet vártam tőle .

PotaSaci

2022. február 7.

Tökéletesen védi a sebet/pattit, szóval gyorsít a gyógyulási folyamaton, meg nekem rengeteget segít, hogy így nem piszkálom folyamatosan az arcom. Ha kijön egy csúnya, gyulladt ragya felcsattintok rá egy ilyen tapaszt estére, aztán nappalra is és kb. 2-3 nap ilyen kezelgetés után szépen javul tőle a helyzet. Nappalra is szeretem, mert van egy enyhe bőrszínű árnyalata, szóval kevésbé feltűnő tőle a pirosság is. Mindenképpen ki akarom majd próbálni a fekete logós verziót is, de ezzel is nagyon meg vagyok elégedve. Tűzoltásra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

hugihugi

2022. január 20.

Kicsit több reményt fűztem hozzá, mint amennyire végül bevált. Olyan nagyon látványos javulást nem tapasztaltam a használata után, de legalább addig se piszkáltam a pattit. Volt, hogy valamit tényleg kiszívott a pattiból, de volt olyan is hogy semmi változást nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

HontiAgi

2021. december 26.

Már azzal is hatalmas segítség, hogy ha fent van nem piszkálom az arcom, de ezen kívül épp most sikerült visszaszorítania egy nagyon mély és fájó pms pattanást, amivel megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid