Cosrx

Ár:   $3.90   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a HelloSkin-n 1900-ért megnézem

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: GreyCat, Módosítva: 2020. január 1.

Ár:   $3.90
Kiszerelés:   24 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: HelloSkin, 1900

Pattanások helyi kezelését szolgáló hidrokolloid tapasz, 3 különböző méretben.

• elősegíti a gyógyulást, megelőzi az újabb pattanás kialakulását
  • védőréteget képez a baktériumokkal és szennyeződésekkel szemben

Ár: 1900 , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox

Cukorbogyii

2021. február 11.

5.9€ az ára rettenetesen sok azért amit tud, a pattanásaimon semmit sem segített és nagyon kevés van benne. Aki teheti ne vegye meg nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

macooka

2021. január 16.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket, de sajnos nem váltotta be ezeket.
Szuper, hogy többféle méretű tapasz is van a csomagban, amik nagyon jól tapadnak a bőrhöz, a csomagolás pedg visszazárható. Viszont nem látom, hogy a kezdődő, vagy egy icipicit is mélyebben ülő pattanásokkal bármit is csinálna. Konkrétan az kell, hogy már fehér legyen a pattanás közepe, akkor úgy félig kiszívja azt, ami benne van. Sajnos nekem arra jobban bevált, hogy ne piszkáljam a pattanásokat. :/ Ezt szerintem nem veszem újra, kipróbálok még más jellegű tapaszokat is, hátha azok jobban muzsikálnak.

Update: 3 csillagról felhúzom 5 csillagra. Valamiért mégis újravettem, mert sokat segített, hogy ne bántsam a pattanásokat, és mintha sokkal jobban teljesítene az új csomag. A mélyebben ülő pattanásokból is nagyon szépen kiszívja az undiságot, másnapra a nagy dudorból nem marad semmi szinte. Ha van egy pattanás, amire nem használom ezt, az egyértelműen sokkal-sokkal lassabban gyógyul és tűnik el, úgyhogy valahogy úgy érzem mégiscsak használ. Lehet az első csomag nem volt az igazi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket, de sajnos nem váltotta be ezeket.

Anna-

2021. január 11.

100000/10 ez a cucc valami csoda!
Többször hasznàltam már, több féle pattanáson és zseniálisan lehúzza a gyulladást reggelre.
Tegnap este is felraktam egy fájdalmas, nagy, gyulladt is pattánsra, és reggelre majdnem teljesen eltüntette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

100000/10 ez a cucc valami csoda!

friedblanka

2021. január 10.

Már majdnem egy csomaggal elhasználtam, de nem hozta a várt hatást. :/ Szerintem a tapasz nélkül is ugyanilyen ütemben gyógyulnak a pattanásaim, pedig próbáltam úgy is, hogy napokig minden este és reggel kicseréltem ugyanazon a pattanáson, de semmi érdekes nem történt. A barátom arcán is kipróbáltuk, szintén nem történt semmi nagy dolog másnapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

n.niki

2020. december 14.

Nagyon látványos munkát végez. Akár 1 éjszaka alatt lemegy a pattanásom, nyom nélkül, miközben a tapasz jól megszívja magát, a rétegek között fehér cucc gyűlik fel. Van amikor nem szívódik fel a pattanás, de annyira megérik 1 éjszaka alatt, hogy másnap már csak épp hogy meg kell nyomni és szépen ki is jön. Nekem bejött! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Most kezdtem el a K-Beauty őrületet, így sok kutatómunka után eldöntöttem megrendelem ezt, a sokak áltál dícsért terméket.
Még soha nem használtam ilyen, vagy hasonló terméket pattanásokra, csak a megszokott Spot Treatment krémeket. Amik viszont nagyon száírítottak, csíptek, így csúnya foltot is hagytak maguk után. Ezek nyomok vagy hegek gyógyulása akár több hétbe is telt, így kíváncsian próbáltam ki a tapaszokat.
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, tág teli pórusok és bőrpír. Néha a bőr alatti pattik felszínre jönnek, begyulladva fájdalmasan, sok idő míg megtelnek, képtelenség szakszerűen kinyomni, míg mélyről is kijön minden belőle, sérül a körülötte lévő bőr, amitől még csúnyábbak lesznek a foltok és hegek.
Vegyes érzéseim vannak e tapaszokkal kapcsolatban, elhasználtam egy csomaggal, egyes kissebb pattikat szépen és hatásosan gyilkolt, más nagyobbakat nem annyira, "lyukat" hagyva maga után, mintha erőszakosan tű nélkül kinyomtam volna...így maradt a heg meg folt, ami viszont kisebb volt és hamarabb is gyógyult mint normálisan tapasz nélkül...tervezem hogy kipróbálok más ilyen tapaszokat is, aztán meglátom melyik a jobb :) egyelőre ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Wvivi

2020. szeptember 22.

Pár óra alatt nem csinál semmit. Fent hagytam egy estére akkor magába gyűjtötte a genny egy részét, de csak annyit értem vele, mintha kinyomtam volna. Ha valaki rajta tudja hagyni a pattanáson 1 vagy 2 napig, akkor lehet, hogy segít, de én gyorsabb hatásra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

nemvagyokrobot

2020. szeptember 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, az esküvőm előtt a már 1 éve pattanásmentes arcomat elárasztotta a cisztás akne-áradat. Hiába jártam a kozmetikushoz tisztító kezelésre, csak jöttek és jöttek az újabb ragyák. Ha olyanra tettem, ami még aktív gyulladásban volt napokig, akkor nem történt semmi. Ha már fehér volt és amúgy ki is lehetett volna szúrni és nyomni, de helyette a tapaszt használtam, reggelre virított rajta a cucc, de utána ugyanolyan puklis és piros maradt az érintett terület, sajnos nekem nem használt sehogy sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

okroseva

2020. szeptember 4.

Nem-nem-nem fogom többet használni. Borzalom, mit művel. Max 2 órát bírtam magamon, csípett és sz@rrárította a pattit és a bőrt a pattika mellett. Na így már 2 hét kellett, hogy meggyógyuljon az arcbőröm, egy pattiból kijöttem volna egy hét alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Yura

2020. augusztus 13.

Nem is értem miért nem írtam még eddig erről a termékről!
Nagyjából egy évvel ezelőtt egy barátnőm sugallatára rábukkantam egy koreai-japán szépségápolási cuccokat árusító webshopra és az én olcsó drogáriás cuccokhoz szokott lelkemnek se kellett több, rögtön landolt a kosaramban mindenféle földi jó, köztük ez a tapasz is. Akkoriban nagyon szenvedtem a pattanásaimtól (mára ezt a jó rutin orvosolta), nem volt sok, de váltásban volt mindig legalább 2-3 és szokásom volt őket széttrancsírozni így úgy gondoltam hogy ha nem is hatákony ez a termék legalább letakarja a pattanásokat hogy ne birizgálhassam.
Aztán feltettem az elsőt és... wow, a pattanás egy-két óra leforgása alatt ha nem is tünt el teljesen de sokkal lejjebb apadt. Ezek után aztán azzal a lendülettel el is vesztettem a csomagot, így nem volt hosszú életű a kapcsolatunk, de nemrégiben újrarendeltem és még mindig nagyon jó terméknek találom. Egyszerű, de nagyszerű. Az pedig külön tetszik hogy több méret is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Nem is értem miért nem írtam még eddig erről a termékről!

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil