Cosrx

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   18 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. november 27.

Kiszerelés:   18 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Extra vékony hidrokolloid tapasz, ami fokozatosan elvékonyodva fedi a bőrt, és smink alatt láthatatlan. Elfedi, védi a pattanásokat napközben, és segíti a sminkkel való elrejtésüket. Arctisztítás után feltéve a korrektorral fedni szándékozott területre, jobb tapadást biztosít a sminknek.

Nessy

2021. január 21.

2020. Július:
A tapadással tényleg semmi gond nincs, helyén marad, amíg kell, lehet rá sminkelni, de magában sem egy feltűnő darab. Szerencsére nagy pattanásaim nincsenek, inkább pici piros pöttyök fordulnak elő, néha belesimulnak szinte a bőrbe, néha picit kiállnak, esetleg fehér lesz a közepük. Csak a korrekt értékelés miatt írom le ilyen részletesen! :)
A pici piros foltos pattikkal semmit nem tudott kezdeni a tapasz, nem halványította őket, nem szedett ki belőlük semmit, szóval csak arra volt jó, hogy ne piszkáljam, vakarjam. Ez is valami, és néha kifejezetten jól jön!
A kicsit gyulladtabb, de továbbra is picinek mondható pattiknál már távoltott el egy kis nedvességet, ezáltal csökkent a patti mérete, de wow-hatást, gyorsabb gyógyulást így sem vettem észre.
Állítom, hogy néha a tapasz nélkül egy kis BHA-val többre jutottam volna.

Amire nekem a legjobb: kinyomott pattanásra fertőtlenítés után rátenni, ott még egy kicsit dolgozik, tisztítja és védi a területet.
Nem hiszem, hogy újraveszem, még van itthon fél csomag, szerencsére a pattik mostanában elkerülnek, de nyomkodás után védőtapaszként elhasználgatom.

Up: most fogyott el, és biztos hogy újraveszem! Továbbra sem azért mert annyira fantasztikus teljesítményt nyújt, hanem mert véd és néha segít kihúzni a csúnyaságokat. Kap még egy csillagot a praktikusság miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

2020. Július:
Állítom, hogy néha a tapasz nélkül egy kis BHA-val többre jutottam volna.

Lilo85

2020. július 4.

Imádom! Fent maradt simán 8 órát vagy többet, még úgy is, hogy előtte alákentem vagy 5 másik terméket (szérumok, hidratálók). Lehet rá sminkelni, ténylef alig látszik. Lelassítja a pattanást, néha erre van szükség, ha valahol meg lell jelenni. Néha meg is szüntette! De a maszkok alá ez a leghigiènikusabb megoldás! Kipróbáltam a Puritó Cica-Aid tapaszt is, de ez veri magasan,sokkal jobban tapad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.