Cosrx

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Winger, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Extra hidratáló habzó arclemosó. Minden bőrtipusra. pH: 9.61.

nayao

2017. június 26.

Vgay 4 hónapig használtam, de nem nyűgözött le különösebben. Alig vártam, hogy elfogyjon és vehessek másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

bbernadett

2017. február 7.

Lassan fél éve használom, de szerintem a fele se fogyott még el, igaz, emellett van egy másik Cosrx lemosóm is. Egész kevés bőven elég belőle, mindent leszed, iszonyatosan jól tisztít. Nem használom minden este, mert kicsit túlzásnak érzem, talán kicsit erős, de 2-3 naponta tökéletes. Mindenképp igényli a bőröm a hidratálást utána, de imádom. Tényleg. Tuti újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

AliceSz

2016. szeptember 26.

Először szerettem, de később már az illata zavart, sőt irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Először szerettem, de később már az illata zavart, sőt irritálta a szememet.

kincsö

2016. február 20.

40 nap alatt èrt ide , màr lemondtam ròla ...Hatalmas mennyisèg ami sokàig elegendő lesz ,mivel borsònyi adag tökèletesen megfelel egy arcmosàshoz.Brutàlis cucc, ami pikk -pakk hidratàlt, sima bőrt eredmènyez. Viszont elegendő lesz heti 2 alkalommal hasznàlni. Egyenlőre tetszik, semmi irritàciòt nem okozott. Egyedüli negativum az illata :/ Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

lianex

2015. szeptember 30.

Eddig minden Cosrx termék nagyon bejött, ez a lemosó az első, amivel nem vagyok maradéktalanul boldog. Jó a cucc, mindent lehoz, a bőröm felső rétegével együtt. Ami miatt nem pontoztam le jobban az az, hogy még így sem szárítja szét a fejemet, nincs kipirosodás, allergiás reakció. El fogom használni, de a napi rutinnak nem lesz a része, inkább olyan napokon fogom használni egyszer-egyszer, amikor extra tisztítás kell (pl. egy egész napos városi mászkálás után kimondottan koszosnak szoktam érezni magam, olyankor jól jön a brutál hatás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 30.

totkata

2015. szeptember 8.

Valóban mindent visz. Előtte a Benton arclemosóját használtam, annál minőségre sokkal jobb. Leszedi még a bb krémet is, szóval alaposan tisztít, de egyáltalán nem szárítja a bőrt. Sűrű állagú, alig egy borsónyi kell az egész arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Winger

2015. július 17.

Akkor véleményezem is, ha már feltöltöttem. :)
Életem arclemosója! Rengeteg arclemosót kipróbáltam a 'no name'-től a 'high end'-ig, de ez mindent visz. A szó szoros értelmében, ugyanis egy fél borsónyi mennyiséggel a legatombiztosabb sminket is le lehet szedni. Majd 2 löttyintésnyi víz és a végeredmény puha, hidratált, babapopsi simaságú bőr. Mintha már túl lennék a hidratáláson, szérumon, mindenen. Elképesztő! Már 2 hónapja használom és még mindig ámulatba ejt. Remélem télen is ilyen jól fog szuperálni!
Ja, a szaga. Igen, a szaga. Olyan gyógyszertári, némi mentollal keverve. Az állaga is KM-leg gyógyszertári kenőcsre hajaz. Úgyhogy aki azt szereti, ezt egyenesen imádni fogja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Akkor véleményezem is, ha már feltöltöttem. :)

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.