Cosrx

Ár:   $2,8   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   $2,8
Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

100%-ban tiszta, csíramentes pamutból készült vattakorong

• speciális technikával préselve, melytől nem tapadnak a gyapotszálak a bőrre
  • nem szív fel felesleges mennyiséget a bőrápoló termékekből, ezáltal is elősegítve a termékek bőrbe való felszívódását

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vica75

2018. február 19.

Ud:hát én ezt nagyon benéztem. Korábban max. csillagot adtam, de rájöttem, hogy nem erre a vattakorongra, ami négyszög gondoltam. Ez nem jó. Kicsi is, nem is puha, semmivel nem különb, mint egy drogériás jobb vattakorong. Amire gondoltam, az IOPE vattája, ami nagyobb is és isteni puha.

Ha egyszer kipróbálja valaki, garantáltan soha többé nem akar hagyományos vattakorongot használni, max. körömlakk lemosásra. Én sem gondoltam, h ez mivel tudhat többet, mást nyújtani. Egészen addig, míg véletlenül hozzám nem került egy dobozzal. Utánpótlás ért nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

fokid1

2017. március 31.

elképesztő, hogy még vattában is mekkora különbség van egy koreai meg az itteniek között :D én már szinte teljesen áttértem mindenből koreai termékekre, és egyik rendelésemnél olcsóbban jöttem ki, ha még rendeltem volna pár dollár értékben így ezt még hozzácsaptam a kosaramhoz :D sokkal kellemesebb használni én tonizálni szoktam ezzel, ezelőtt mindig kézzel vittem fel, mert nem akartam elfecsérelni a terméket a vattába, de ez teljesen visszaadja a terméket a bőrömnek. Télen, amikor az arcom szárazabb volt belocsoltam tonikkal kettészedtem a vattakorongot és az arcom két oldalán hagytam pár percig és csak utána kezdtem a többi lépést. Erős sminknél néha micis vízzel is használom, hogy tényleg ne maradjon semmi a bőrömön, nem foszlik szét, ha jól használjuk, szépen az ujjaink közé vesszük és alulról felfelé dolgozunk vele. hogy a legkevésbé se gyűrjük az arcot.
Na igen, és már csak tényleg körömlakk lemosáshoz használok az itthon kapható vattakorongokból :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Mundow

2016. december 26.

Puha és nagyon vékony, de smink lemosás közben szétválik az ujjaim között. Jó volt kipróbálni, de nekem nagyon jó a drogériás vatta korong ár és minőség szempontjából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

jemelja

2016. július 9.

Ezen kívül nem ismerek olyan vattanégyzetet, ami ennyire vékony, de mégis hatékonyan adja le az anyagokat, nem tart semmit magában, nem tépődik, esik szét használat közben. Kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

dinkofanni

2016. június 23.

Wow! Még wishtrenden azért rendeltem, hogy meglegyen az ingyenes posta, de ennek a használata egy teljesen más dimenziója a vattáknak!!!
Sosem gondoltam volna, hogy a vattakorongok közt lehet ilyen nagy különbség, de van. A terméket teljesen visszaadja a bőrnek, nem pocsékol. Nagyon vékony, de mégsem szakad el, nem hagy szöszöket az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Lapetite01

2016. április 11.

Engem is megfertőztek a koreai bőrápolási termékek, ezért rendeltem meg ezt a vattakorongot a wishtrendről, először csak két dobozzal. Mennyire bánom már, hogy csak kettővel! Nagyon szeretem: vékony, nem magába szívja a folyadékot, hanem visszaadja a bőrre. Puha, kíméletes, takarékos. Elsősorban micellás vízhez használom, gél állagú terméket még nem próbáltam felvinni vele. Ég és föld a különbség egy hagyományos vattakoronghoz képest. Már el sem tudnám képzelni, hogy egy vastag, durva korongot használjak ehelyett. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

erika0325

2016. április 8.

Nagyon szeretem, megfelelően vékony, így nem "veszítek" a termékből amit használok, de mégsem szakad. Egyetlen hibája az alakja, mert bár kényelmes használni, de nagyon nehezen szuszakolom be a kerek vattakorong tartójába:-) Amikor csak tehetem, bedobom a kosárba, és mivel mostanában állandósult a koreai rendelés, mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

encimokus

2016. február 13.

Nekem egyáltalán nem jött be, nagyon vékony, szöszölődik is, emellett elég drága is.
Valamint a téglalap alakja miatt egyáltalán nem áll kézre, úgy, mint a kerek korongok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

orybea

2016. január 12.

Engem meglepett, hogy vékony, a folyadéktól pedig elgyengül, nincs tartása, ezt meg kellett szoknom. Viszont persze pont ezért minden átfolyik rajta, nem tart semmit magába. Micellás vízzel való arctisztításhoz kifejezetten hatékony, mert a folyadék hatóerejét maximalizálja és egyszerre sok szennyeződés eltávolítható vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

heyitseszter

2016. január 9.

Nagyobb cosrx rendelést adtam le, és akkoriban jelent meg egy bejegyzés Oh My Brush Viki oldalán, hogy mennyire szuper ez a termék. Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, mert a géles hámlasztóimat jobban szeretem vattával felvinni, de még nem találtam olyat, ahol ne érezném pazarlásnak. Azt kell mondjam, az eddigi legjobb minőségű vattapamacs, és szemsmink és gél állagú hámlasztóhoz használom. Nagyon takarékos, kellő mennyiség van a dobozban, és nem érzem h a rálocsolt termék nagy része menne a szemétbe. Mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.