CoSTUME NATIONAL

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Fás - virágos - pézsmás

Fej: sáfrány, kasmírfa, tej, ámbra, narancsvirág

Szív: bors, bergamott, tölgymoha, kömény, labdanum

Alap: vetiver, zsály, vanília, pacsuli, tonkabab, pézsma, cédrus

Costume National 21 fújósok
Ár: 1250 Ft, 1850 Ft, 2900 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

babyface

2015. augusztus 5.

bár csak testápoló formájában birtoklom ezt az illatot nagyon szeretem. :) az illata nagyon határeset maszkulin jegyekkel (tölgymoha, vetiver stb), de mostanában valahogy az ilyen illatokért vadulok. :D a tej illatjegy szerintem még jobban dominál a testápolóban mintha a parfümöt fújnám magamra. van benne valami megmagyarázhatatlan szexisség, amiért rajongok, csábításhoz vagy csak azért, hogy feldobjam magam mostanában gyakran nyúlok érte. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.