CoSTUME NATIONAL

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Timi8, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   15 000 Ft

Orientális-virágos női illat 2011-ből, Dominique Ropiontól. A pop art jegyében készült alkotás 4 különböző színű üvegben érhető el.

Fejjegyek: grapefruit, fekete ribizli, málna

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, kasmírfa, borostyán

Timi8

2016. november 6.

Milliòszor olvastam màr ròla majd pàr hete, csere folytàn hozzàm kerülhetett! Jupppiíijééé!!! Nagyon-nagyon kellemes illat! Kissé retro-s, vagy legalàbbis emlékeztet vmire az illata régről, még ovis korombòl... talàn az egyik fiatal dadusomnak lehetett ilyen illata vagy egy műanyag gyermekjàtéknak... Én odavagyok ezért az illatért, tanàcstalansàgomban is szìvesen esik rà a vàlasztàsom. Kissé mű-illat amùgy, ezt elismerem, de ezzel együtt is mesefinom màlnàs-ròzsàs-keserű kakaòporos, fàs-műanyagos parfüm, a pacsulit én nem érzem ki.... Ez most ìgy fura...tudom én, de ilyennek érzem. Én nem tudom nem szeretni! Bohòkàs illat, tényleg minden komolysàgot mellőz, mindìg feldobòdom tőle. Nekem a kiràlykék üveges van, jòl is néz ki, mutatòs-figyelemfelkeltő szìn és egy letisztult üvegforma harmòniàja. Szupi illat, sosem éreztem még senkin hasonlòt sem, ùgyh. egyedi is és rajtam tartòs is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.