Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hjh666, Módosítva: 2015. január 20.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

A D&G The One parfüm utánzata

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: barack, licsi, szilva, liliom, jázmin, vetiver, vanilia, musk

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

cicaaholdrol

2017. október 19.

Szerintem ez messze elmarad az eredeti illat karakterétől. És hogy hogy végezte? 2 alkalom után átöntöttem a fapálcikás szobaillatosítóba :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

LPE

2016. szeptember 16.

Kipróbáltam őt is. Bár a napomat a La Rive féle Sweet Rosenak akartam szentelni, mégis ezt kezdtem el tesztelni délután. Az illata nagyon finom. A kupakja sajnos lejár, a színe sem tetszik különösebben. Na de ez az illat... :-) Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

HuAnita

2016. augusztus 4.

Nagyon jó utánzat! Jobb, mint a Blue Up-é, legalábbis rajtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Nagyon jó utánzat! Jobb, mint a Blue Up-é, legalábbis rajtam :)

adrica

2015. december 14.

Nagyon jól sikerült utánzat! Tartósságáról csak annyit, hogy nem mértem az időt, de nem kellett utánfújkorásznom. Egész napot kibírt. Na jó, lehet, hogy estére, ha elmennék még valahova akkor utána kéne még egy frissítésnyit pótolnom, de nem biztos. Lehet, hogy épp elég volna ami megmaradt belőle, az az édes kis púdereske. Ár-érték arányban nagyon jó, az eredetijéhez képest. Minden nap nem biztos, hogy használnám, de vannak időszakok, így télen hogy 2-3 naponta előveszem. 4 csillag! Ja, mellék illata nincs!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

hjh666

2015. január 6.

Nem sok reményt fűztem hozzá, de az eredetiről itt alkotott pozitív vélemények sarkalltak arra, hogy megrendeljem egy internetes webáruházból.
Első pillantás....jó nagy konkrét üvegecske. No de hát, nem a külcsíny, inkább a belbecs a lényeg.
Első fújás.....már az első pillanatban éreztem, ez már jó lesz. Semmi erős kesernyés durva benyomás, mint a legtöbb parfümnél, ennél abban a másodpercben előjött az illata, nem kellett várni, már ekkor tudtam, jó vásárt csináltam (szemben egy Blue Up márkájú DKNY változattal).
Meleg, bársonyos, egész nap csak szagulgatnád illat. Annak aki az édeskésebb illatokat kedveli.
Tartóssága.......egy teljes fújás a csuklómra a bontás pillanatában. Egész nap ezt szagolgattam, és most 7 óra elteltével is kitünően érződik. Szerelem volt első szaglásra :)
Nem csoda, hogy a Cote D azur termékek a No.1 !
Csillagos ötös. Nagyon csillagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Nem csoda, hogy a Cote D azur termékek a No.1 !
Csillagos ötös. Nagyon csillagos.