Cote d'Azur

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Leoka, Módosítva: 2021. március 11.

Leoka

2021. március 18.

Gazdasági okokból esett anno a választásom erre az illatra..bár ne tettem volna...
olyan superlight... nagyon gyenge édes illat, amiről nekem elsőre az Armaf Italiano Donna jutott az eszembe, de nem az intenzív, hanem a nagyon gyenge alig-alig érezhető verzióban.
Sajnos számomra teljesen használhatatlan az illat, a lányaimnak adtam, majd visszahozták, hogy "anya ennek nem érzem a szagát" szóval kuka 😪

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.