Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Erika80

2018. január 14.

Ez nem a fent említett Beach Blossom, hanem Tommy Hilfiger Flower Violet utánzata. Utal rá a kis lila virágocska is.
Lágy, visszafogott, romantikus, kissé édeskés, tavaszias parfüm. Ibolyás, málnás, púderes illat némi bergamottal. Aki az erőteljesebb, karakteresebb illatokat szereti annak ez kis semmiség, viszont aki a szolidabb aromák kedvelője annak megér egy próbát tenni vele. Nem rendelkezik nagy szillázzsal, de nem is mindenki igényli. Az eredeti parfümről olvasgattam és több helyen is kifogásolták a tartósságát, kb. 1-2 óra intervallumban határozták meg. Ez az utánzat mindenképp jó alternatíva, még ha ebben is remek követője az eredeti parfümnek, hisz ár-érték arányában (is) jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Kata lizator

2014. január 2.

Kellemes virág/tisztaság-illat. Tavaszias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Kellemes virág/tisztaság-illat. Tavaszias.