Cote d'Azur

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2016. április 12.

Bőrtípus:   Normál

Britney Spears Curious jellegű parfüm

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők: hörte, lótusz, tubarózsa, jázmin, ciklámen, vanília

adrica

2016. május 18.

Az eredeti sem egy nagy alkotás, és ez még annyi se. De akkor már inkább az eredeti. Én megvettem az eredetit, bár teljesen kár volt. Meg vagyok nélküle. Teljesen átlagos virágos tavaszi parfüm, de ez valami virágos vizecske jó sok alkohollal. Szóval ha rám hallgatok, akkor inkább az eredeti, vagy 2 x gondoljátok meg, hogy egyáltalán. Nekem sajnos maga az alapillat sem nagyon jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.