Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Britney Spears Fantasy Midnight jellegű illat

Illat: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: szilva, málna, orchidea, frézia, vanília, ámbra

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

selyemepi

2014. február 11.

Jó illatú parfüm. Nem ezt akartam megvenni, hanem egy másik fajtáját. De az pont nem volt az üzletben. Ezt sem bántam meg,de be fogom szerezni a rózsaszín üvegeset is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Erika80

2013. december 15.

Szerintem jó kis illat. Nem tolakodó, lágy, édes. Nem lengi körbe az embert az illatfelhő, ám ha visszafogott egyénekről van szó, vagy csupán csak úgy tartja kedve, tökéletes választás. Ettől függetlenül egész sokáig tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

kriszti0305

2013. április 5.

Annyira szeretem az ilyen édes illatokat. Egyetlen baja,hogy nem annyira tartós sem a bőrön, sem a ruhán. Nem drága ahhoz képest mekkora mennyiséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.