Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2014. november 3.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

A DKNY Women illat utánzata

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: vérnarancs, paradicsomlevél, vodka, vizililiom, birs, tulipán

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

kornellia

2016. október 21.

Az eredeti illatra nem emlékszem, de összességében kellemes, üdítő az illata. Vérnarancs abszolút kiérezhető elsőre, meg ez a fanyarabb vodkás vonal. Nőies, játékos, üde, friss, nem tolakodó, nem bódító,alig édeskés illat, nem bántam meg,hogy megrendeltem, azt nyújtja amit az ára alapján sejteni vélünk. :) Tartósságra közepes jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Erika80

2014. november 15.

Bár véleményem szerint első fújáskor inkább citrusos illat lengi körbe viselőjét, de nagyon üde, friss illatkompozíció ez a New Woman. :)
Eme illat egyenlő jókedv, valahogy így tudnám jellemezni, mert abszolút nem tudom elképzelni a szomorúságot amikor fújok ebből a kis frissítő illatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.