Coty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2014. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Chanson sorozat rózsaszín-virágos illata.

lacrymosa88

2016. április 21.

Még nagyon fiatalon haszáltam, anyukám vett először és utána mindig ezt kértem ajándékba.:-) Fiatalos, friss, kedves kis illat számomra, eszembe juttatja a tinédzserkoromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Odil

2016. február 3.

Semmi közöm hozzá, de egy olyan bűbáj naiva illat, annyira természetes, enyhén fodros, világos, pamutruhás, természetes, hosszú, mézszőke hajú és mézszőke bőrű és mézszőke szemű, csupa frézia meg átverhetőség és könnyű lelkűség, röviden, csodaszép darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

csikosmatyas

2014. július 17.

Nagyon megörültem neki, külföldön (szlovákia, lengyelország) még ezt is kapni. Tinikoromban használtam, kellemes bazsarózsa illata volt, picit cédrusos szantálos levezetéssel. Ha randira mentem, vagy valami "komoly" esemény volt mindig ezt fújtam magamra. Szerintem még ma is megállná a helyét, egy hordható virágos-csajos illat.
5 csillag a nosztalgia miatt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.

5 csillag a nosztalgia miatt :-)