Coty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2000

Illatkategória: Fás-aromás

Fej: Bazsalikom, bergamott, muskátli, citrom,
Szív: Szegfűszeg, levendula, fahéj,
Alap: Borostyán, pézsma, szantálfa, cédrusfa.

Joe38

2013. szeptember 25.

Volt már ilyenem.Kicsit közelinek éreztem a Chanel - Allure PH-hoz,ami ráadásul szinte nem sokkal előtte jelent meg az üzletekben csak nyilván az Extase sokkal olcsóbb kategória volt.Abban az időben jó volt használni!Egy biztos,ahogy a neve is mutatja "tisztán,szenvedélyes" tényleg volt egy kis erotikus kisugárzása az illatnak,mint amit a reklámplakát is sugallt!Tőlem utólag is megkapja az ötöst(Arról nem is beszélve ,hogy negyedáron kaptunk egy majdnem Channel Illatot,ami még ráadásul elég tartósra is sikerült,ha az emlékezetem nem csal!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 25.