Courreges

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatvilág: citrusos, aromás, zöld, fás
Megjelenési év: 2012

karakumsivatag

2018. szeptember 15.

Uniszex illatnak lett bekategorizálva, szerintem inkább férfi illat, mert a mohától érezni benne egy kis keserűséget. Ideális illat melegben, bár nem annyira citromos, mint ahogy vártam, inkább zöld és gyógynövényes. Kifújáskor inkább érzem a gyógynövény illatot, aztán átvált egy kellemes tisztaság illatba. A Pomellato67 Artemisia pont ilyen, úgyhogy azt megtartom, ettől megválnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.