Sana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2011. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kőpúder, mely elfedi a pórusokat, elszíneződéseket és megvéd a napsugárzástól. Vízálló, hyaluron savat tartalmaz a bőr hidratáltságáért. 3 színben elérhető.

Ancico

2011. január 6.

jó, csak nem mattít sokáig

Végülis elégedett vagyok vele. A színe (light beige) a világos bőrön sem üt el. A Bioderma szintén ilyen magas fényvédős púderétől eltérően ez tényleg púder állagú, abszolút nem kenhető. Igaz nem igazán mattít sokáig, főleg mikor nappal fényvédő is van alatta. Felviterkor azért vigyázni kell, pamaccsal mintha néha túl sokat venne fel és összecsomósodna kicsit mikor az arcomhoz ér, ecsettel eddig jobban sikerült a felvitel. Valamint, ha már túl zsíros a bőröm nap végére hajlamos elcsúszkálni kicsit (a ráncokba) meg az igazán zsíros részeken mintha összeállna, vagy nem tudom jobban leírni....de ez megoldható azzal, hogy leitatom, illetve a ráncomból kisimítom (teljesen újrakencézkedni sajnos nincs időm).

Összességében szeretem, és jó magas a fényvédelme is, ez talán ad egy kis extra védelmet ha a fényvédőm el akarna csúszkálni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. január 6.

jó, csak nem mattít sokáig