Coverderm

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: pappeszt, Módosítva: 2015. április 21.

Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Magas fedőképességű alapozó egyedülálló bőrfehérítő technológiával

Nemcsak tökéletesen fed, de a különleges összetevőknek, az alfa-arbutinnak és a lassan felszívódó C-vitaminnak köszönhetően biztonságosan halványíthatja a szeplőket, a terhességi foltokat, a májfoltokat akár 16 órán át. Bársonyos, könnyen, foltmentesen terülő textúrája és speciális fényvisszaverő ásványai ragyogóvá varázsolják a bőrt és optikailag csökkentik a ráncokat. 100 %-ig vízálló még különleges igénybevétel esetén vagy szélsőséges körülmények között is (dörzsölés, sportolás, úszás szauna).

Olajmentes formula, ezért a bőr pórusait nem tömíti el, nem irritálja az aknéra hajlamos bőrt. Hypoallergén, minden bőrtípusra, mindennapos használatra ajánlott.

Dudoka77

2019. május 27.

Ez az alapozó tartósságát és állagát tekintve számomra megfelelő lenne, bár a beígért bőrvilágosító és folthalványító hatásmechanizmus ellenére a nap által érintett területekkel nem igazán tudott mit kezdeni hosszas alkalmazás után sem. Legfeljebb a viselés tartamára eredményez egységesebb bőrképet, amit a színbeli eltérések kiegyenlítésével olyan alapozók vagy színezett krémek is tudnak, amelyeknek nem tulajdonítanak bőrfehérítő hatást. Mellesleg nem tudom, miért nem elérhetőek a világos árnyalatok, melyekből pár éve még lehetett vásárolni. A jelenleg kapható színek közül a legvilágosabb is annyira sötét, hogy felkenve látható a kontraszt a nyakam és az arcom között. A márkához tartozó egyéb alapozókból küldött minták is hordhatatlanul sötétek voltak számomra, így a Coverderm alapozóival többé nem kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

birdy70

2016. június 24.

Érett bőrre nem vált be. Kb. 1 órán át szép, utána nagyon átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 24.

Érett bőrre nem vált be. Kb. 1 órán át szép, utána nagyon átfénylik.

pappeszt

2015. április 12.

Nem hittem, hogy a pigmentfoltjaimat valami halványítaná, a kozmetikusom se bíztatott. Kipróbáltam ezt az alapozót és már az első (!) használat után láttam, hogy a foltos bőr szerkezetét kezdi szétszedni. Pár hete használom és nagyon sokat halványodtak. Ezenkívül tényleg vízálló, jól fed, egész nap fennmarad. Akik a pigmentfoltokkal szenvednek, próbálják ki, megéri az árát. Ugyanerre a célra krémek is vannak, azokból mintát kaptam, jónak tűnnek, de az alapozóért odavagyok.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.