Coverderm

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Reni333, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   10 000 Ft
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Vanish Compact Powder magas fedőképességű púder önálló használatra, de a Vanish make-up, és más make-up-ok rögzítésére is kiválóan alkalmas.

• A rozacea és arcvörösség elleni speciális összetevők egyenletessé, simává, bársonyossá varázsolják a bőrt akár 16 órán át.
  • Klinikailag bizonyított, hogy egy természetes tengeri hatóanyag, az MDI-Complex alkalmazása révén világosítja bőrt, erősíti a kapilláris ereket és az azokat körülvevő szöveteket, megállítja a vérzést.
  • 100 %-ig vízálló még különleges igénybevétel esetén vagy szélsőséges körülmények között is (dörzsölés, sportolás, úszás szauna).
  • 15-ös fényvédő faktorral rendelkezik. Olajmentes formula, ezért a bőr pórusait nem tömíti el, nem irritálja az aknéra hajlamos bőrt.
  • Hypoallergén, minden bőrtípusra, mindennapos használatra ajánlott. Speciális fényvisszaverő ásványok gondoskodnak a természetes hatásról.

6 természetes színárnyalatban kapható

Reni333

2015. június 18.

Nagyon megszerettem,általában hamar elkezd fényleni az arcom bármit kenek rá,de mióta ezt használom megszűnt ez a problémám,nagyon szépen fed az alapozójával együtt, pedig leheletnyit teszek az ecsetre belőle. Olyan mintha természetesen baba bőröm lenne,semmi maszkos hatás,a piros foltokat szuperül elfedi. Megéri az árát :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.