Cozzette S175 Cylinder Eye Contour Brush [Medium] - Közepes Méretű, Hosszúkás Szemkontúrecset

Cozzette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mara, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

A szemek formáinak hangsúlyozására szolgáló ecset, amellyel gyönyörű, határozott mélyítővonalat festhetünk, vagy finoman kiemelhetjük a szemek természetes ívét és alakját. Szemfestéshez az egyik legsokoldalúbban felhasználható ecset.

A Cozzette ecsetek Divinity névre keresztelt kollekciója nem csupán azért nagyszerű, mert 100 %-osan vegán, hanem azért is, mert egy olyan profi sminkmester álmodta meg, aki maga is a szakma megszállott rajongója.

Az ecsetek fejét az állati eredetű szőröknél is puhább és selymesebb, különlegesen finom szintetikus szálak alkotják. A speciális kialakítású formák különböző vastagságú szálakból állnak össze, az eltérő céloknak megfelelő sűrűségben, minden esetben maximális precizitást nyújtva. Ráadásul a környezettudatosság szempontjait szem előtt tartva az ecsetek nyele kizárólag megújuló forrásokból származó fából készül.