CR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

csibike100

2016. július 20.

Nekem is a bordó van meg. Nagyon szép a színe és meglepően tartós. Én is szoktam mágnes nélkül is használni és úgy is nagyon szép a végeredmény. A szaga még körömlakkhoz képest is elég büdös, de ezt elviselem a szép körmökért. :) A száradását én is közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

skorpió

2013. november 5.

Nagyon szép színekben kapható. Nekem a 10 (metál bordó), 18 (grafit szürke), és a 20-as (szürkés-lilás, duokróm szerű) árnyalatok vannak meg. Az lilásat a színe miatt vettem meg, nem is gondoltam, hogy ilyen szép lesz a mágnesezés után. Később visszamentem gyarapítani a gyűjteményt. Mindet gyakran használom önmagában, mágnes nélkül is, mert gyönyörű fémes finisük van. Egy rétegben fednek, szerintem nem vészes a száradási idejük sem. Valóban erős a szaguk, de nálam ez nem gond, úgy vagyok vele, hogy a büdös vele jár a lakkozással. (Különösen olyan mintáknál, melyek 2 óra hosszat készülnek.)
Tudom, kicsit beteges, de nekem szinte már úgy kell a körömlakk szag, mint valami drog. :)
Up: Le kell vonnom 1 pontot, mert mostanában kis szemcsék vannak benne, amik megnehezítik az egyenletes lakkozást. Korábban nem volt vele ilyen gond, talán az idő múlása miatt van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Black Fairy

2013. március 4.

Nagyon jó a mágnese, az enyémnek nagyon jó színe van, és nagyon szeretem, mert tartós is...Szörnyen büdös mondjuk, a száradási ideje közepes, de szerintem megérte...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.