Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   online külföldről

A kényelmes méretű krém parfüm tökéletes módja, hogy bárhol átengedje magát a kellemes tavaszi virágos kert illatának. Puha szövet tasakba helyezve biztonsággal magával viheti, bármerre is menjen, hiszen kis méretének köszönhetően egy kis kézi táskában, vagy akár a pénztárcájába csúsztatva is könnyedén elfér.

Illat: A gyöngyvirág java, harmatos zölddel, erdei mohával, pézsmával, és ylang-ylang-gal keverve.

Cipriana

2013. február 2.

ELADÓ: Icipici krémparfüm szépséges dobozban és egy kis szövet tasakban. Kellemes, finom illatú, visszafogott báj jellemzi, bár nekem nem egy az egyben gyöngyvirág illat. Így kedvező áron megválnék tőle, ha valakit érdekel, összesen 1x használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

svivko

2013. január 13.

Ez egy mese. Komolyan mondom. Olyan illata van, amit egészen eddig kerestem. Tiszta gyöngyvirág. Tényleg nagyon mini 2,3g-os a termék- 1,5x akkora mint egy 200Ft-os-. Tartósságról egyenlőre annyit hogy a csuklómról nagy tanulás közben 1-2 óra alatt lekopott... Még próbálkozok normális használat mellett.
A boltot megtaláljátok januárig az V.ker Pesti Barnabás utcában, utána a Mammutba költöznek.
HA valaki keresné a terméket az eladóktól kérje, ugyanis a pultjukon van valahol kirakva, én se tudtam, merre keressem.
3590 Ft-amúgy.

1 hónap után
Tartósság max 3 óra, de még mindig imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

3590 Ft-amúgy.

1 hónap után
Tartósság max 3 óra, de még mindig imádom. :)