Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Ez a nyugtató talkum mentes összetétel finomra őrölt növényi és ásványi porokat tartalmaz, amellyel segíti a bőrt selymesen puhává, illatossá, frissé és élénkké tenni.

• Talkum mentes formula felfrissíti és enyhén illatosítja a bőrt
  • a kukoricakeményítő természetesen magába szívja a nedvességet
  • selymesítő csillám ásványok és bór segítségével puhítja a bőrt

Kiszerelés: 85 g

Perpi

2014. május 24.

Egy hete hasznalom tropusi melegben a termeket. Kevesebbet izzadok, frissit, puhepuhi lesz a borom tole, de az igaz, hogy csak enyhen illatositott. A gyongyviragot keresni kell benne. Sztem draga, nem vennem ujra, ebben az illatban semmikepp.
Gyongyvirag rajongoknak inkabb a MarksSpencer Floral Collection-bol ajanlom a Gyongyvirag csomagot...na az, mindent visz. Meg anno a Westendben vettem, nem tudom kaphato e meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.