Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Lelőhely:   online külföldről

Összetevők: keserű narancs, citrom verbéna, bergamot, szantálfa, levendula.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

svivko

2018. január 17.

CB eladótól vettem 10ml-t kipróbálásra, mert hát ha Crabtree, akkor mindenre kíváncsi vagyok.

Ezek a fura-üvegű illatok, virágvizek, cologne-ok az "Örökség" nevű 9-tagú Crabtree család tagjai. Magukba foglalják a történelmileg gazdag, híres városok jellemzőit illatukban. Mindegyik unisex, legtöbb 100ml-s kiszerelésű, és igen egyedi illatok.

Az Old Windsor a királyok és királynők városa volt hajdanán, ez az illat a még mai napig fellelhető gazdag növényvilágot, és az angol eleganciát hivatott magába foglalni.
Kesernyés a levendulától, kissé szúrós a citrustól, de mindenképpen előkelő kompozíció. Bevallom őszintén nem használom magamon, mert én maga vagyok az angol elegancia szöges ellentéte, ha a személyiségemről van szó, de szoba, vagy inkább irodaillatosításra a gigászi hatósugarából eredendően tökéletes. Az egyik olyan illat, amiben nem is keresem az édességet, mert így tökéletes, ahogy van. Aki szereti a keserűnarancsot, és a verbénás - fás illatokat, és nem utálja a levendulát kötelező kipróbálni.
Igazi hisztorikus kiállítani való darab, a maga nemében tökéletes, tartóssága azonban 4-6 órára szűkül a börömön. :)
Nagyon kíváncsi vagyok a magyar Hungary water, és a velencei Venetian Violet illatokra még, de a többit is végigszagolgatnám.

Hozzánk legközelebb egyébként Bécsben van Crabtree bolt, vagy Notino-n és Strawberryneten lehet elvétve pár kincsre lelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.