Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: molnardokigergely, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

molnardokigergely

2014. szeptember 20.

Ez egy nagyon jó minőségű, kellemes, frissítő tusfürdő, az egyik legjobb, amivel valaha találkoztam. Zöld/citrusos/természetes és tartós illat, kissé olajos állagú gél, ami nem szárítja a bőrt. Sajnos a Crabtree bezárt itthon, ezért már nehezebben beszerezhető és nem is olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.