Crazy Rumors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Виктория, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes és vegán ajakápoló

Jojobaolaj, extra szűz olívaolaj és sheavaj alapú, nem tartalmaz mesterésges színezéket és illatanyagokat, sem tartósítószert.

DettiZsu

2017. április 26.

Ez a legjobb ajakálpolóm, pedig mindenféle márkát próbáltam már. Elképesztően jól hidratál, kellemes viselet, nem túl ragacsos. Szuper illata van és kényelmes használni, elég zsíros ahhoz, hogy könnyen fel lehessen kenni. Szuper minden szempontból.
Nagyon megéri az árát, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Nagyon megéri az árát, biztosan újraveszem.

Виктория

2014. május 22.

Németországban vettem egy bioboltban 4€-ért. Az illata narancsos pezsgőtablettára hajaz (se a gyömbért se a barackot nem érezni benne), a hatása átlagos. Egyszer jó volt kipróbálni, nem tervezek máskor is vásárolni a márkától, van ami jobban bevált, még ha nem is ilyen szépek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.