Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 8.

mancus2

2017. szeptember 5.

Sajnos le kell pontozzam... Használtam az eredetit és nagyon megörültem, hogy találtam hasonlót megfizethetőbb áron, ezen felbuzdulva kipróbáltam sok creation lamis terméket is, de neeeeeem. Kb. az üveg felénél mindegyiknek előjött valami mellék "szag" amit nem bírok elviselni annyira, hogy már az eredeti illatokat is megutáltatta velem :-( Lehet, csak én vagyok erre "allergiás", de akkor is csak egy csillagot tudok adni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.