Creation Lamis

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1590-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Karenina, Módosítva: 2019. március 1.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1590

Ár: 1590 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Verena

2020. március 5.

Az elején nagyon nem tetszik. Szintetikus kókusz illat. Miután lecsendesedik egy kellemes vaníliás bőrközeli illattá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

pomme

2016. december 30.

Tetszik az eredeti Hypnotic Poison, de van benne valami nagyon tolakodó jegy, amitől a falat kaparom. Mintám is van belőle, de nem szeretem, túl erős meg fejfájást kapok attól a fura illatjegytől. Gondoltam megpróbálkozom egy dupe-pal, hátha kihagyják belőle az ilyen úri huncutságokat és igen! :) Ebben nincs az az idegesítő mellékzönge, sokkal finomabb, elegánsabb és fiatalosabb illat. Nem ez az első alkalom, hogy egy dupe jobban tetszik, mint az eredeti illat, pedig nagy volt bennem az ellenállás még a gyerekkori rossz élményektől, amikor a másolatok elképesztően rosszak voltak. Úgy látszik, azóta fejlődött a világ meg ők is, és ennek nagyon örülök :)

Update: egyre jobban imádom, sokkal krémesebb és lágyabb, mint az eredeti, olyan mint egy mandulás-vaníliás fagyi icipici kókusszal meghintve. Kicsit sem arcbamászós, ami az eredetiről nem mondható el. Olyan, mintha a Hypnotic Poison 18 éves unokája lenne :) Jó, hogy az eredeti nem ilyen finom, még megvettem volna egy vagyonért :D Télen tökéletes, meleg, édes, puha, de nem olyan csömören nehéz, harsány édesség, mint a nagymamája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

kissmeska

2016. november 2.

Sajnos ez az illat nem én vagyok. Hozzám túl púderes, viszont húgom megtalálta benne magát. Annyira, hogy aznap meg is rendelte. Tartóssága, hatósugara egészen erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

LPE

2016. szeptember 22.

Egyszerűen rajtam nincs illata... Vagy csak nem érzem. Az üvegben kellemes, rajtam 0. Felteszem eladásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

yolandi

2016. április 22.

Imádom a Hypnotic Poisont, de most túl sok új parfüm van a tárházamban, és nem akartam 30 ezreket kiadni egy olyan illatért, amelyet csak szagolgatok, lévén, hogy nincs itt a szezonja. Ez az utánzat remekül hozza a HP illatát, és még tartós is. Ha valaki az illat szerelmese, de nincs rá annyi pénze, nyugodtan használja, mert alig észrevehető a különbség, illatolás szempontjából pedig az elvárásokat teljesen kielégíti. Most ismét ez lett a kedvenc éjszakai illatom, még akkor is, ha csak dupe. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.