Creation Lamis

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 6.

Ár:   2000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

adrica

2016. április 4.

Ez egy Issey Miyaki utánzat. A régi Elopra nagyon hasonlít, mert elég sárgadinnyés, de nem annyira édes. Talán kicsit zöldebb, frissebb illatra sikeredett. Mivel akkor kaptam, amikor még volt nekem az Avonból a Sunny skies, ami szintén dinnyés, ezért nagyon kevés fogyott belőle. Sőt, még az előző illatból is van bőven, mert mindig spóroltam belőle. De megtanultam, nem, soha ne azért ne használjunk egy parfümöt, mert sajnáljuk használni, mert drága. Annak a kis üvegcsének is lelke van! Ha használatlanul, értelmetlenül hal meg, hát nem sok értelme volt kis életének. De ha szép emlékekkel, gyakori használattal ürül ki, akkor volt értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.