Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 6.

clevergirl

2016. december 25.

Nagyoon kellemes,enyhén édes,fiatalos, szerethető illat volt mikor megvettem 13 éves koromban.Azóta nem találkoztam vele,de kíváncsi lennék rá!Megpróbálom levadászni,ha megvan update-olok!Az illat emléke miatt 4*.

Update: Hosszú idő után sikerült beszereznem. Hát,... az előttem szólóknak sajnos igaza van. Szöges ellentéte a Laura Biagiotti illatnak. Egyáltalán nem hasonlít rá. Inkább egy orientális illat. Megnéztem az üveg alját, s a korábbi francia gyártás helyett az Arab Emirátusokban gyártják ezt a parfümöt. Ez megmagyarázza az illatát.
Mikor kb. 10 éve enyém volt ez a parfüm, akkor egy az egyben egy kellemes koppintás volt. Mára ez teljesen megváltozott, egy idegen parfümöt látok és érzek benne.
El fogom használni, de ez már nem az a parfüm, mint régen.
Mínusz 2 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

El fogom használni, de ez már nem az a parfüm, mint régen.
Mínusz 2 *.

csikosmatyas

2013. augusztus 10.

Köze nincs az eredetihez!! Mivel nagy Biagiotti rajongó vagyok egyszer rám akarták sózni, hogy majdnem olyan, de ugye nem mindegy hogy elmehetek vagy elmebeteg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

mili

2013. március 24.

Talán ez volt az egyetlen olyan parfüm, amit úgy vettem, hogy nem tudtam milyen az illata. Barátnőm lelkesen mesélte, hogy ez mennyire jó, meg mennyire szereti. Aztán egy boltban ott virított előttem a doboza, persze megszaglászni nem lehetett, mert nem volt minta belőle. Nagy boldogan vittem haza, aztán már nem voltam olyan boldog, mikor rájöttem ez a büdös valami nem, az én világom. Neki is adtam barátnőmnek, ha már annyira lelkesen beszélt róla. Amikor magára fújta, a mosoly is lehervadt az arcáról, és csak annyit tudott mondani, hogy ez büdös. Nagyon rég történt ez, de a parfüm még mindig ott van a polcán, és csak 2 fújásnyi hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

nikilane

2013. március 5.

Ha ha ha... őt kerestem még, és emlékeztem, hogy Laura utánzat volt, és arra is emlékeztem, hogy nem valami hű utánzat volt. Azok között a parfümök között volt, amiket kidobáltam réges-régen. Nem sok volt már benne, (ami azt jelenti, hogy akkor nyilván tetszett), de már szerintem hozzá se nyúlnék. Bár biztos megcsapna néhány emlék, ha ismét beleszimatolhatnék egy üvegcsébe.
A régi emlékeket tudom csak értékelni, és akkor 14-16 évesen ez a parfüm teljesen megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.