Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 17.

Givenchy Organza típusú illat.

Creation Lamis Orasari EDP-Givenchy Organza dupe+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

adrica

2017. február 16.

Az egyik olyan kolléganőm használta, aki egy hónapban csak 1szer jön át a mi szárnyunkra. De akkor órákkal később is lehet érezni, hogy ott volt. Ő az eredetit használta, de ez egy remek opció volt, ha nincs az embernek pénze rá. Én megvettem, de nagyon nagyon nehezen fogy. Évek óta a szekrény mélyére súvasztottam. Nem tudom, hogy mikor használom el. Már új helyen vagyok, és az irodában nem merem használni, mert ott a könnyedebb illatokra vannak beállva. Remélem még jó. Mintha múltkor néztem volna, és igaza van Corrának, hogy évek után is még működik. Iszonyú erős, tolakodó illat. És nagyon fűszeres. A fahéj, a füstösség, édesség és minden ami nehezíthet egy illatot, az mind benne van. El kell találni a megfelelő arányokat, és vékony a jég a kellemes és a közönséges között. Csak is kizárólag télre!!!

Ui.: pár hete elő-elő vettem. Nem romlott meg!!!! Sőt, az idő múlásával az intenzitása kicsit csökkent, de nagyon tartós. Szóval már bírom használni, és nagyon megkedveltem. Nem minden nap, de minden héten valamelyik nap őt választottam, és egyre többször nyúlok érte, főleg, hogy most olyan hideg van. A pulcsim aljára szoktam többet is fújni, így kitart szinte egész nap. A délelőtt folyamán sem fulladok meg tőle. Nem fej körül szabad fújni, mert úgy fejfájásom lesz tőle, erre kellett ráébrednem. Inkább derék tájt. Én felemelem max. csillagra, mert most élvezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Berti

2016. május 5.

Nagyon jó utánzat és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Nagyon jó utánzat és nagyon tartós is.

Musil

2014. június 14.

Egy parfümériában épp a Givenchy Organzával ismerkedtem, amiről egyből édesanyám jutott az eszembe. Most már tudom hogy miért: ő ezt az utánzatot használja. Meglepően ügyes koppintás, azt kell hogy mondjam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Corra

2013. február 3.

Givenchy Organzájának replikája, de igazából csak az édességét adja vissza, a mélységét nem. Nem ismerek más Organza-replikát, ezért azokkal nem tudom összehasonlítani, lehet, hogy a többi sem jobb. Tartósságával nincs gond, maga az illat sem rossz egyébként, de ki kell próbálni vásárlás előtt, hogy biztosan olyan-e, amilyenre számítunk. POzitív, hogy több év alatt a szekrény mélyén nem buggyant meg. Ár/érték arányban egyáltalán nem rossz, csak az illat nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.