Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 2.

Chopard Casmir jellegű illat.

Orientális-vanília parfüm

Illatösszetevők: barack, feketeribizli, málna, fahéj, szegfű, narancs

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

magyaredina

2015. november 9.

Szerettem nagyon, olcsó, de az illat maga nem olyan olcsó...egyszerű, de nem olcsó. Most láttam csak, hogy Chopard féle.. Nem annyira tartós, de szép illat.
Akinek nincs, vagy nem akar pénzt költeni parfümre érdemes pár Lumis illatot kipróbálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

antonelly

2015. március 24.

Aki szereti az édes, vaniliás-fűszeres illatokat, -mint én is-, annak ez tökéletes lehet :) Kipróbálás miatt vettem, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Nem mellékesen az illat tartós, annak ellenére, hogy csak egy koppintás :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 24.

francais

2014. június 1.

Nagyon szerettem ezt az illatot, sajnos régen volt meg, de nagyon fanyar és keleties volt az illat, erre emlékszem és , hogy nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.